Smoby dětský domeček My House 810401 Zobrazit v plné velikosti

Smoby dětský domeček My House 810401

810401

2 Produkty je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

5 699,00 Kč

Smoby dětský domeček My House je krásný a prostorný dětský domek, ve kterém se pohodlně zahraje několik dětí a pěkně se spolu zahrají. Je proveden v krásných jemných krémově-oranžovo-zelených barvách doplněný pastelovou hnědo-šedou, která zvýrazní zajímavé detaily. Při dotyku je plast dětského domečku sametový a příjemný. Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 135 cm. Celý domek má rozměry 154* 120*135 cm a vedle domku je praktický stolek s lavičkou. Malí rošťáci si tak mohou vychutnat snídani na terase nebo se tam zahrají své oblíbené hry. Tento krásný dětský domeček Smoby My House perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr.

Domku dominují dva vikýře, které zvýrazňují jeho velikost. Množství oken dětského domečku zaručuje svěží vzduch a stín i během nejžhavějších dnů. Domek má jedno okno s otevíratelnou okenicí, dva kulaté otvory jako na ponorce a dvoje praktické vrátka místo dveří. Na zárubni je namontován elektronický zvonek, který vydává krásnou melodii a na dveřích je poštovní schránka. Stůl s lavicemi, který je součástí domku, lze střídavě používat venku u domu, nebo v interiéru jako jídelní koutek. Domeček pro děti má UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Skvělý domek pro skvělé dětičky je vhodný pro děti od 2 letSmoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která zaručuje bezpečnost a kvalitu.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, která je ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků hezky barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

rozmery:120 x 154 x 135 cm

rozmery baleni: 120x50x92 cm